Doplňky

SuperFaktura

 • Online program na vytváření faktur pro malé firmy a živnostníky.
 • Zajišťuje služby jako fakturace, úhrady, evidence, mobilní platby.
 • Cenové nabídky, objednávky, zálohové faktury, dodací listy.

Tuto službu poskytují:

API propojení je realizováno pomocí již hotového můstku od některého z integrátorů níže nebo individuálně ve spolupráci s externí agenturou.

Více o službě

Vystavte si fakturu zdarma na pár kliknutí. Fakturu máte hned ke stažení i bez registrace. Můžete si přidat vlastní logo, razítko, nebo podpis. Udělejte dojem na své klienty!

 • Věnujte se obchodu, o legislativu se postaráme.
  Koho by bavilo starat se o to, jak mají být na faktuře rozepsané sazby DPH, jakou formulku je třeba uvést u daňového dokladu, jak má vypadat faktura v němčině, nebo kde uvádět přepočet u faktury v eurech. My jsme si to nastudovali a naučili to i SuperFakturu. Vy se zatím budete moct věnovat vašemu eshopu.

 • Export pro kurýra
  Chcete jednoduše přenášet informace o adresách ke svému kurýrovi? Se SuperFakturou nemusíte obtížně shánět moduly do vašeho eshopu, nebo hledat složité převodní můstky a už vůbec nemusíte nic přepisovat ručně. Na pár kliknutí přenesete data k vašemu kurýrovi a už jen počkáte, až si zboží přijede vyzvednout.

 • Exporty do účetnictví
  Vaše účetní si může stáhnout všechny podklady, které potřebuje. Jak ve formátu pro její účetní systém, tak jako PDF k tisku a založení do účetnictví. Vyřešíte tak vše digitálně a ušetříte tím čas jak sobě, tak vaší účetní.

 • Víte kolik vyděláte i utratíte
  V SuperFaktuře budete mít vaše náklady i výnosy pěkně pohromadě. Díky tomu vidíte, který klient u vás nakupuje nejvíce, zjistíte, jak vypadá vaše cashflow, nebo kolik zaplatíte na DPH. Ke všem těmto informacím máte přístup i z mobilu.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.