Tvorba e-shopu UPgates

Již není třeba zbytečně utrácet za tvorbu e-shopu na zakázku. Ani se nemusíte omezovat pouze na šablonovitá řešení svazující vaše individuální grafické potřeby. E-shopy UPgates spojují výhody obou těchto přístupů – jsou cenově dostupné, snadno a rychle je založíte a přitom jsou individuálně nastavitelné.

Pomocí jednoduché administrace zvládnete e-shop efektivně spravovat, aniž byste museli být zároveň profesionálním programátorem nebo grafikem. Můžete se tak maximálně soustředit na prodej a vše ostatní ponechat na UPgates. Což je ideální formou pro dosažení úspěchu v e-commerce.

Co vše lze v UPgates nastavit na míru a co je naopak společné pro všechny klienty krabicového řešení, najdete v článku Jak to funguje?

Začít ... 30 dnů na zkoušku zdarma

Přednosti tvorby e-shopu s UPgates

Nekupujte zajíce v pytli

Vytvořte si e-shop až na 30 dnů zdarma a vyzkoušejte, do čeho jdete. Následně přejděte na placenou verzi a ostrou doménu. Rozhodujete se rádi na základě hodnocení zákazníků? Zde jsou recenze z našeho webu a největšího srovnávače e-shop řešení v ČR vybrat-eshop.cz.

Ostrý provoz může fungovat ve čtyřech variantách pronájmu e-shopu. Každá z variant obsahuje veškeré moduly a není třeba nic dokupovat a zvyšovat si tak dodatečné měsíční náklady na provoz e-shopu. Aktualizace a modernizace máte zdarma a váš e-shop tak bude neustále v kondici. Ostatně, podívejte se sami, jak vypadají e-shopy našich klientů.

Proč tvořit e-shop s UPgates?

Na trhu e-commerce je UPgates více než 10 let. Jedná se o krabicové řešení vhodné pro e-shopy působící převážně na českém a slovenském trhu. Vizí UPgates je nabízet kvalitní a cenově dostupnou službu pro dosažení maximálního komfortu klienta při tvorbě a provozu e-shopuCílem UPgates je zajistit efektivní tvorbu e-shopu, kterou hravě zvládnete z jakéhokoli zařízení bez nutnosti znát programovací jazyky, uživatelské prostředí a design internetového obchodu. Rychlá technická podpora se postará o řešení vašich požadavků.