Tvorba eshopu trochu jinak, rychle a levně

Chcete si vytvořit vlastní e-shop? Určitě jde o skvělý nápad. Navíc jste na správné místo. Eshop od Upgates je totiž tou nejlepší cestou, jak se do pořádného internetového prodeje pustit.

Všechno potřebné vám vysvětlíme během bezplatné konzultace s naším expertem. Stačí si jen zarezervovat termín.

Konzultace zdarma

Co u pronájmu eshopu Upgates nejvíce oceníte:

  • Grafické moduly pro vytvoření vlastního designu eshopu.
  • Možnost úpravy šablony na úrovni HTML pro profesionály
  • Správa více samostatných e-shopů z jedné administrace.
  • Multijazyčnost pro zahraniční prodej.
  • Všechny funkce v ceně všech tarifů bez skrytých příplatků.
  • Možnost rozšíření systému o více než stovku doplňků.
  • Veřejné API pro vlastní napojení.
  • Chytré automatizace pro pohodlnou správu e-shopu.
10 důvodů, proč zvolit Upgates

V dnešní době už není třeba zbytečně utrácet za tvorbu internetového obchodu na zakázku. Ani se nemusíte omezovat jen na šablonovitá řešení svazující vaše individuální grafické potřeby. E-shopy Upgates spojují výhody obou těchto přístupů – jsou cenově dostupné, snadno a rychle je založíte a přitom jsou individuálně nastavitelné.

Pomocí jednoduché administrace zvládnete e-shop efektivně spravovat, aniž byste museli být zároveň profesionálním programátorem nebo grafikem. Můžete se tak maximálně soustředit na prodej a vše ostatní ponechat na Upgates. Což je ideální formou pro dosažení úspěchu v e-commerce.

Proč je pro vás tvorba eshopu Upgates výhodná a v čem všem, se dočtete v následujících bodech. Vyzkoušet si tvorbu eshopu můžete po dobu 1 měsíce zdarma, bez závazků a během pár kliknutí. 

Nekupujte zajíce v pytli

Vytvořte si e-shop až na 30 dnů zdarma a vyzkoušejte, do čeho jdete. Následně přejděte na placenou verzi a ostrou doménu. Rozhodujete se rádi na základě hodnocení zákazníků? Zde jsou recenze z našeho webu a největšího srovnávače e-shop řešení v ČR vybrat-eshop.cz.

Ostrý provoz může fungovat ve čtyřech variantách. Každá z variant obsahuje veškeré moduly a není třeba nic dokupovat a zvyšovat si tak dodatečné měsíční náklady na provoz e-shopu. Aktualizace a modernizace máte zdarma a váš e-shop tak bude neustále v kondici. Ostatně, podívejte se sami, jak vypadají e-shopy našich klientů.

Je pro vás tvorba eshopu s Upgates to pravé?

Na trhu e-commerce je Upgates více než 10 let. Jedná se o krabicové řešení vhodné pro e-shopy působící převážně na českém a slovenském trhu. Vizí Upgates je nabízet kvalitní a cenově dostupnou službu pro dosažení maximálního komfortu klienta při tvorbě a provozu e-shopuCílem Upgates je zajistit efektivní vytvoření e-shopu, které hravě zvládnete z jakéhokoli zařízení bez nutnosti znát programovací jazyky, uživatelské prostředí a design internetového obchodu. Rychlá technická podpora se postará o řešení vašich požadavků.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.