Tvorba e-shopu UPgates

V dnešní době už není třeba zbytečně utrácet za tvorbu internetového obchodu na zakázku. Ani se nemusíte omezovat jen na šablonovitá řešení svazující vaše individuální grafické potřeby. E-shopy UPgates spojují výhody obou těchto přístupů – jsou cenově dostupné, snadno a rychle je založíte a přitom jsou individuálně nastavitelné.

Pomocí jednoduché administrace zvládnete e-shop efektivně spravovat, aniž byste museli být zároveň profesionálním programátorem nebo grafikem. Můžete se tak maximálně soustředit na prodej a vše ostatní ponechat na UPgates. Což je ideální formou pro dosažení úspěchu v e-commerce.

Proč je pro vás tvorba e-shopu UPgates výhodná a v čem všem, se dočtete v následujících bodech. Vyzkoušet si tvorbu e-shopu můžete po dobu 1 měsíce zdarma, bez závazků a během pár kliknutí. 

Vytvořit e-shop ... 30 dnů na zkoušku zdarma

Přednosti tvorby e-shopu s UPgates

  • Grafické nástroje jako např. modul Designer umožňující tvůrčí svobodu bez znalostí programování.
  • Možnost detailních úprav také v HTML a CSS pomocí editoru kódu.
  • Možnost využití placených služeb nabídkového portálu Marketplace.
  • Vzhled e-shopu bude graficky přizpůsoben pro všechna běžná zařízení a velikosti obrazovky.
  • Multijazyčnost a multidoménovost umožňující expanzi na nové trhy.
  • Optimalizace pro vyhledávače (SEO).
  • Další výhody najdete zde.

Nekupujte zajíce v pytli

Vytvořte si e-shop až na 30 dnů zdarma a vyzkoušejte, do čeho jdete. Následně přejděte na placenou verzi a ostrou doménu. Rozhodujete se rádi na základě hodnocení zákazníků? Zde jsou recenze z našeho webu a největšího srovnávače e-shop řešení v ČR vybrat-eshop.cz.

Ostrý provoz může fungovat ve čtyřech variantách. Každá z variant obsahuje veškeré moduly a není třeba nic dokupovat a zvyšovat si tak dodatečné měsíční náklady na provoz e-shopu. Aktualizace a modernizace máte zdarma a váš e-shop tak bude neustále v kondici. Ostatně, podívejte se sami, jak vypadají e-shopy našich klientů.

Proč tvořit e-shop s UPgates?

Na trhu e-commerce je UPgates více než 10 let. Jedná se o krabicové řešení vhodné pro e-shopy působící převážně na českém a slovenském trhu. Vizí UPgates je nabízet kvalitní a cenově dostupnou službu pro dosažení maximálního komfortu klienta při tvorbě a provozu e-shopuCílem UPgates je zajistit efektivní vytvoření e-shopu, které hravě zvládnete z jakéhokoli zařízení bez nutnosti znát programovací jazyky, uživatelské prostředí a design internetového obchodu. Rychlá technická podpora se postará o řešení vašich požadavků.

Hlavní výhody tvorby e-shopu u UPgates oproti konkurenci

Hlavní výhodou tvorby e-shopu u UPgates oproti konkurenci je možnost vytvoření propracovaného designu e-shopu a také individuálních úprav v rámci editace kódu šablon. Dále pak neomezený počet jazykových mutací zdarma anebo s poplatkem 275 Kč / měsíc na vlastní doméně. Jazykové mutace uživatel spravuje v jedné společné administraci. Vše je tak přehledné a snadné. Zároveň máte veškeré funkce v ceně každého balíčku e-shopu. Nejste nijak smluveně vázání, neplatíte žádné skryté poplatky navíc, ani nejste nuceni doplácet funkce nad rámec vašeho balíčku. Tarify najdete v našem ceníku zde.