Jak dalece je Upgates na míru?

Upgates je a vždy bude krabicové řešení, jehož cílem je splnit požadavky co největšího počtu klientů. Nestavíme našim klientům e-shopy na míru. Místo toho vyvíjíme nástroj, díky kterému je možné elasticky si přizpůsobit svůj internetový obchod podle svých potřeb. Tím se Upgates blíží e-shopům na míru, jejíž cena je zvláště v posledních letech astronomická. Za cenu typického krabicového řešení tak s Upgates získáte e-shop, který ve skutečnosti kombinuje to nejlepší z obou světů.

Grafika

90% lze přizpůsobit na míru

Vzhled e-shopu je jedním z hlavních faktorů, který návštěvníky e-shopu zaujme na první pohled. Vlastnit unikátní a designově vyladěný e-shop je zkrátka stále důležitější.

U Upgates si můžete naprostou většinu grafických prvků přizpůsobit na míru. Navíc se obejdete bez znalosti programování nebo kódování. S naším modulem Designer, rychle, snadno a v reálném čase nastavíte podle svého gusta vše potřebné. 

Nastavíte základní styl - barevnost, formát okrajů, zaoblení rohů, styl písma atd. Přidáte logo, bannery a další prvky. Cokoliv, co se vám nehodí, jednoduše skryjete.

Z široké nabídky grafických komponent nakonfigurujete požadované rozložení e-shopu. Např. si vyberete hlavičku č. 5 nebo zvolíte takové rozložení na hlavní stránce, které se nejlépe hodí k orientaci vašeho loga. Možností je zkrátka nepočítaně.

V takto nastavené grafice můžete provádět dodatečné úpravy, tj. měnit barevnost vybraných grafických prvků. Např. menu v hlavičce přebarvíte do tmavé varianty. To vše stále v modulu designer a bez nutnosti znalosti programování.

Vše je přizpůsobeno pro zobrazení v mobilních a tablet zařízeních.

Více informací o možnostech realizace grafiky >>

Struktura

60% lze přizpůsobit na míru

Uživatelsky přívětivý e-shop, ve kterém je nákup příjemným a jednoduchým procesem a ve kterém se nakupující dozví užitečné informace, rady a tipy. To je další ze zásadních faktorů úspěchu. Upgates vám v tomto směru vychází vstříc. Všechny grafické prvky navrhujeme tak, aby byly pro vaše zákazníky co nejpříjemnější. Samozřejmostí je pro nás už dlouhá léta nadstandardní důraz na responzivitu a optimalizaci pro mobilní zařízení.

Struktura e-shopu se skládá z nejrůznějších komponent, které dohromady tvoří funkční web (produkty, menu (kategorie), stránky, košík, účet zákazníka atd.).

Lze přizpůsobit na míru

U Upgates si můžete přizpůsobit vzhled a obsah jednotlivých komponent. Úpravami v HTML kódu nebo pomocí vlastních polí přidáte do komponenty další textové nebo grafické prvky. Tímto způsobem tak např. u produktu zobrazit dodatečné popisy a marketingová pole. Úpravy se provádějí v modulu Editor kódu.

Více informací o možnostech realizace grafiky >>

Správně nastavené ceny jsou dalším základem správně fungujícího e-shopu. U nás můžete výslednou cenu produktu upravovat pomocí cenových vzorcůKonfiguracemetráž a varianty pak umožňují téměř neomezeně specifikovat objednávaný produkt. Sami si můžete navrhnout vlastní dynamické formuláře, které poslouží k zadání poptávky, dotazu atd.

Co nelze přizpůsobit na míru?

Každá komponenta má naprogramovanou logiku chování. Její nastavení lze upravovat v administraci a možnosti jsou neměnné. Konkrétním způsobem, do kterého nelze zasahovat, funguje objednávkový proces, tvorba URL adres, účet zákazníka a podobné systémové věci.

Administrace

20% lze přizpůsobit na míru

Administrace je pro všechny e-shopy v základu stejná. Obsahuje totožný výčet funkcí, a to napříč cenovými tarify. Za funkce se totiž u nás nepřiplácí. Administrace (a vlastně celý systém) se neustále rozšiřuje o nové funkce a ty stávající se modernizují, aby systém nezastarával. Všechny aktualizace získáte automaticky a zdarma. I zde ale existuje možnost přizpůsobení. Administraci je možné doplnit o vlastní pole. Výchozí nastavení datových polí si tak můžete rozšířít o další funkcionalitu Upgates.

Na této stránce

Další zdroje informací

Facebook poradna

Výměna zkušeností, rady a tipy mezi provozovateli e-shopů na systému UPgates.

Přejít do poradny

Akademie

Získejte znalosti od našich specialistů na marketing, obchod, právo a podnikání.

Přejít do akademie

Novinky z Blogu

Co nového jsme pro vás připravili nebo chystáme najdete na blogu.

Přejít do blogu

Nepodařilo se Vám najít tu správnou odpověď?

Kontaktujte naši technickou podporu, která je tu pro vás od pondělí do pátku 8:00 až 16:00 hod.

Zákaznická podpora