Jak dalece je Upgates na míru?

Upgates je krabicové řešení, které nabízí řadu nástrojů, pomocí nichž si můžete svůj e-shop nastavit na míru. To vše za cenu krabicového řešení. Stupeň nastavitelnosti jednotlivých prostředí, které jsou nedílnou součástí vašeho e-shopu, znázorňuje následující přehled toho, jak e-shop funguje.

Grafika

90% lze přizpůsobit na míru

Grafiku lze podle potřeby přizpůsobit na míru. Pro rychlé úpravy, kde nepotřebujete umět žádný programovací jazyk, vám poslouží nástroj designer.

Nastavíte základní styl - barevnost, formát okrajů, zaoblení rohů, styl písma atd. Přidáte logo, bannery a skryjete, co se vám nehodí.

Z široké nabídky grafických komponent nakonfigurujete požadované rozložení e-shopu. Např. si vyberete hlavičku č. 5 nebo zvolíte takové rozložení na hlavní stránce, které se nejlépe hodí k orientaci vašeho loga. Možností je spousta.

V takto nastavené grafice můžete provádět dodatečné úpravy, tj. měnit barevnost vybraných grafických prvků. Např. menu v hlavičce přebarvíte do tmavé varianty. To vše stále v modulu designer a bez nutnosti znát programování.

Vše je přizpůsobeno pro zobrazení v mobilních a tablet zařízeních.

Více informací o možnostech realizace grafiky >>

Struktura

60% lze přizpůsobit na míru

Struktura se skládá z nejrůznějších komponent, které dohromady tvoří e-shop (produkty, menu, stránky, košík, účet zákazníka atd.).

Co nelze přizpůsobit na míru?

Každá komponenta má naprogramovanou logiku chování. Její nastavení lze upravovat v administraci a možnosti jsou neměnné. Konkrétním způsobem tak funguje objednávkový proces, tvorba URL adres, účet zákazníka a podobné systémové věci.

Lze přizpůsobit na míru

Přizpůsobit lze vzhled a obsah jednotlivých komponent. Úpravami v HTML kódu nebo pomocí vlastních polí přidáte do komponenty další textové nebo grafické prvky. Tímto způsobem tak např. u produktu zobrazíte dodatečné popisy a marketingová pole. Úpravy se provádějí v modulu Editor kódu.

Výslednou cenu produktu lze upravovat pomocí cenových vzorců. Konfigurace, metráž a varianty umožňují téměř neomezeně specifikovat objednávaný produkt. Sami si můžete navrhnout vlastní dynamické formuláře, které poslouží k zadání poptávky, dotazu atd.

Administrace

20% lze přizpůsobit na míru

Administrace je pro všechny e-shopy v základu stejná. Obsahuje totožný výčet funkcí, dokonce i napříč všemi cenovými tarify Upgates. Administrace (a vlastně celý systém) se neustále rozšiřuje o nové funkce a ty stávající se modernizují, aby systém nezastarával. Všechny aktualizace získáte automaticky a zdarma. Administraci je možné doplnit o vlastní pole. Výchozí nastavení datových polí si tak můžete rozšířít o další funkcionalitu Upgates.

Na této stránce
Zpět

Další zdroje informací

Facebook poradna

Výměna zkušeností, rady a tipy mezi provozovateli e-shopů na systému UPgates.

Přejít do poradny

Akademie

Získejte znalosti od našich specialistů na marketing, obchod, právo a podnikání.

Přejít do akademie

Novinky z Blogu

Co nového jsme pro vás připravili nebo chystáme najdete na blogu.

Přejít do blogu

Nepodařilo se Vám najít tu správnou odpověď?

Kontaktujte naši technickou podporu, která je tu pro vás od pondělí do pátku 8:00 až 16:00 hod.

Zákaznická podpora