Vyzkoušejte UPgates

30 dnů na zkoušku máte zdarma. Jsou určeny k vyplnění e-shopu obsahem a k tomu, abyste podrobně prozkoumali funkcionalitu UPgates, zda bude vyhovovat vašim potřebám. Jakmile budete chtít e-shop provozovat na ostré doméně, je třeba přejít na placený provoz. Stačí si ve vašem účtu dobít peněženku na libovolnou částku (Můj účet / Peněženka/Finalizace). V tu chvíli končí zkušební provoz a bez ohledu, zda jste vyčerpali 30 dnů zdarma se začne odečítat pronájem e-shopu.

Váš e-shop má předvyplněný vzorový obsah (např. produkty, kategorie, články). Ten si v administraci můžete buď upravit nebo smazat a začít úplně od začátku. 

Tip:

Pokud zjistíte, že vám UPgates nevyhovuje, peněženku nedobíjejte a projekt po 30 dnech automaticky expiruje. To vše bez jakýchkoli závazků nebo sankcí.

Jak dalece je UPgates na míru?

UPgates je krabicové řešení, které nabízí řadu nástrojů, pomocí nichž si můžete svůj e-shop nastavit na míru. To vše za cenu krabicového řešení. Stupeň nastavitelnosti jednotlivých prostředí, které jsou nedílnou součástí vašeho e-shopu, znázorňuje následující přehled toho, jak e-shop funguje.

Nelze přizpůsobit na míru
Lze přizpůsobit na míru

Grafika

Grafiku lze podle potřeby přizpůsobit na míru. Pro rychlé úpravy, kde nepotřebujete umět žádný programovací jazyk, vám poslouží nástroj designer.

Nastavíte základní styl - barevnost, formát linií, rohů, písma atd. Přidáte logo, favicon, banner.

Z široké nabídky grafických komponent nakonfigurujete požadované rozložení e-shopu. Např. si vyberete hlavičku č. 5 nebo zvolíte takové rozložení na hlavní stránce, které vám nejlépe vyhovuje. Možností je spousta.

V takto nastavené grafice můžete provádět dodatečné úpravy, tj. měnit barevnost vybraných komponen. Např. menu v hlavičce přebarvíte do tmavé varianty. To vše stále v modulu designer a bez nutnosti znát programování.

Vše je přizpůsobeno pro zobrazení v mobilních zařízení.

Více informací o možnostech realizace grafiky >>

Struktura

Struktura se skládá z nejrůznějších komponent, které dohromady tvoří e-shop (produkty, menu, stránky, košík, účet zákazníka atd.).

Co nelze přizpůsobit na míru?

Každá komponenta má naprogramovanou logiku chování. Její nastavení lze upravovat v administraci a možnosti jsou neměnné. Konkrétním způsobem tak funguje objednávkový proces, tvorba URL adres, účet zákazníka a podobné systémové věci.

Lze přizpůsobit na míru

Přizpůsobit lze vzhled a obsah jednotlivých komponent. Úpravami v HTML kódu nebo pomocí vlastních polí přidáte do komponenty další textové nebo grafické prvky. Tímto způsobem tak např. u produktu zobrazíte dodatečné popisy a marketingová pole.

Výslednou cenu produktu lze upravovat pomocí cenových vzorců. Konfigurace, metráž a varianty umožňují téměř neomezeně specifikovat objednávaný produkt. Sami si můžete navrhnout vlastní dynamické formuláře, které poslouží k zadání poptávky, dotazu atd.

Administrace

Administrace je pro všechny e-shopy v základu stejná. Obsahuje totožný výčet funkcí dokonce i napříč všemi cenovými tarify UPgates. Administrace (a vlastně celý systém) se neustále rozšiřuje o nové funkce a ty stávající se modernizují, aby systém nezastarával. Všechny aktualizace získáte automaticky a zdarma. Administraci je možné doplnit o vlastní pole. Výchozí nastavení datových polí si tak můžete rozšířít o další funkcionalitu UPgates.

Diskuse
Často se ptáte