Sekce Můj účet / Peněženka a finalizace.

Pokud je e-shop připraven na ostrý provoz, nastavte jeho peněženku a finalizaci. Peněženka je účet, na který zasíláte libovolné peněžní částky a ty vám zajišťují provoz na příslušnou dobu. Čím vyšší částku zašlete, tím toto období bude delší. 5 dnů před vybitím peněženky vám dorazí informační email s upozorněním na nízký stav. Pokud peněženku nedobijete a ta expiruje na 0 Kč, dočasně se pozastaví administrace e-shopu (do doby, než peněženku znovu nabijete do kladných hodnot). Z expirované peněženky se stále odečítá denní pronájem. Pokud peněženku nedobijete ani do 10 dnů od expirace, pozastaví se webová část e-shopu. Po dobu půl roku máte možnost e-shop znovu nabít a obnovit jeho provoz. Po této době se e-shop nenávratně smaže.

Přechodu na placený provoz

Vyplňte fakturační údaje (bod 1). Zvolte variantu (bod 2), jaká vám nejlépe vyhovuje. Pokud nemáte dostatek peněz v peněžence, dobijte ji dle pokynů v bodě 3. Jakmile dorazí vaše platba do peněženky, systém vám automaticky vystaví fakturu daňový doklad. K dispozici máte přehled faktur a historii peněženky pro detailní zobrazení denních pohybů v peněžence.

Přechodu na ostrou doménu

V bodě 4 proveďte poslední kontrolu nastavení před spuštěním na ostré doméně. Pokud e-shop zatím nemáte připravený pro spouštění na ostré doméně, tento krok můžete odložit na později. V opačném případě vyplňte vaši doménu. Zobrazí se vám instrukce, jak doménu nastavit, aby směřovala na servery UPgates. Obvykle pak trvá cca jednu hodinu (v krajních případech až 24 hodin), než DNS servery provedou změnu nastavení. Poté bude váš projekt fungovat v ostrém provozu. Pokud máte další domény, které chcete směřovat na e-shop, přejděte do nastavení domén.