Záznam webináře: 9 osvědčených tipů pro snadnou expanzi s vlastním e-shopem do zahraničí

Jak jako e-shop poznám, kdy je čas na expanzi? Kam mám expandovat? A hlavně, jak mám zajistit, aby můj e-shop působil na rodilé mluvčí autenticky? Pokud chcete zjistit, jak na online marketing pro zahraniční zákazníky, zaregistrujte se na webinář NK Expand, našich partnerů.

Připojte se online ve čtvrtek 2. 6. 2022 v 14:00 hodin.

Na webináři se dozvíte 9 osvědčených tipů pro snadnou expanzi s vlastním e-shopem do zahraničí. Jako účastníci webináře po jeho absolvování obdržíte #Checklist: Na co nezapomenout při vstupu na zahraniční trh s přehledným shrnutím všech tipů z webináře.

Pro koho je webinář určen?

Online webinář o expanzi je pro české a slovenské e-shopaře, malé i velké, zkušené i ty ve fázi rozvoje. Vlastníte e-shop, kterému se na domácím trhu daří? Poohlížíte se po prodeji do zahraničí nebo už dokonce expandujete do cizích zemí? Zaregistrujte se. Webinář bude přínosný pro CEOs, obchodní manažery i marketingové specialisty.

Co se na webináři dozvím?

Řečníci se rozpovídají o tom, co všechno proces expanze e-shopu obnáší a na co je důležité nezapomenout. Díky tipům z webináře bude váš e-shop zahraničním zákazníkům připadat autentický.

Dozvíte se, jak vybrat zahraniční trh vhodný právě pro váš e-shop, jak zajistit vysokou pozici ve výsledcích vyhledávání pomocí pořádné analýzy klíčových slov, SEO překladu a lokalizaci webu. Lektoři vám poradí, jak tvořit zajímavý obsah pro zahraniční zákazníky a jak na cizojazyčnou zákaznickou podporu. Nevynechají ani rady o online marketingu, PPC, založení zahraničního účtu, právně správných obchodních podmínkách nebo jak si najít #business partnery v zahraničí.

Kolik času si mám na webinář vyhradit?

Samotný webinář bude trvat 60 minut. Kolik času zabere diskuze během a po webináři, záleží na účastnících. Určitě vám však bude stačit vyhradit si 90 minut ze svého dne pro celý webinář.

Kdo webinář povede?

Budou se vám věnovat spolumajitelé NK Expand, naši největší odborníci na úspěšnou expanzi e-shopů, Jiří Neužil a Lukáš Kadidlo. Jirka a Lukáš pomohli s expanzí mnoha malým i velkým e-shopům jako třeba Bauhaus, Trenýrkárna.cz, Super ZOO nebo Husky.

Dostanu z webináře záznam nebo prezentaci?

Ano, všichni zaregistrovaní na webinář obdrží záznam webináře i prezentaci do 24 hodin po skončení webináře. Účastníci webináře dostanou jako odměnu za účast i #Checklist: Na co nezapomenout při vstupu na zahraniční trh s přehledným shrnutím všech tipů z webináře.

Další článek
Webinář s Modio: Jak využít módní inspirátory a vytěžit z nich maximum