Přidejte do grafiky své logo a ikonku favicon (do záložky prohlížeče). Aby se logo i favicon správně zobrazovaly, měly by být na průhledném pozadí (formát .png) a ořezané tak, aby neobsahovaly žádný prázdný prostor na okraji.

Formát souborů

Podporované formáty souborů najdete zde.

Přidání loga a favicon

V modulu designer otevřete kategorii Logo a favicon. Klikněte na ikonu a vyberte obrázek z vašeho počítače.

Logo

Logo by mělo být na průhledném pozadí a oříznuté tak, aby neobsahovalo žádné prázdné okraje. Okraje se totiž řeší v grafice individuálně podle toho, co jaká šablona vyžaduje. 

Upravit textové logo - Pokud zatím nemáte vložený obrázek loga, zobrazuje se na e-shopu místo něj textové logo. Pokud vám toto řešení stačí, proklikněte se do modulu Překlady a upravte text do požadované podoby. Více o překladech zde.

Logo designer (Canva) - Obrázkové logo si můžete sami navrnout v programu Canva. Vytvořené logo poté nahrajete do designera jako běžný obrázek.

Favicon

Favicon je malá ikonka v záložce prohlížeče. Obrázek by měl být na průhledném pozadí bez okrajů s rozměry čtverce. Nahraný obrázek se zmenší na požadovaný rozměr favicon, včetně nejběžnějšího 16 x 16 px.

Video návod

Upozornění! Vzhled rozhraní a některé funkce modulu Designer se v aktuální verzi trochu liší od verze, pro kterou byl natočený tento video návod.

Diskuse
Komentáře

Anton Pavlák

Dobrý deň.
Aká veľkosť loga musí byť aby mi ho zobrazovalo správne ? Nikde túto informáciu nemôžem nájsť.
Ďakujem.

Tým UPgatesAdministrátor |

Dobrý den,

velikost loga není nijak limitována, systém si jej sám úpraví. Doporučujeme nahrávat větší loga.

Další