Pomocí hromadných úprav můžete měnit informace ve vybraných položkách najednou. Ušetříte tak spoustu času procházením jednoho detailu položky za druhým. Hromadné úpravy vám výrazně usnadní práci s produkty, články, objednávkami a podobně.

Funkce pomůže zejména při hromadném přecenění velkého množství produktů. Dále lze upravovat slevy, obrázky, dostupnosti, varianty a téměř cokoliv vás napadne. Hromadné úpravy vám šetří čas a je velmi jednoduché je používat.

Postup v administraci

 1. Označte v seznamu položky, které chcete hromadně upravit - klikněte na zaškrtávací pole na začátku řádku. Nebo zaškrtněte najednou všechny viditelné položky na stránce pomocí ikony Označit vše v záhlaví tabulky.

Levný e-shop

 1. Po označení zmíněné ikonky se vás systém zeptá, zda případně nechcete vybrat i položky na ostatních stránkách seznamu.

Levný e-shop

 1. Ve výběru pod seznamem položek vyberte typ úpravy, kterou chcete provést a vše potvrďte tlačítkem Odeslat.

Levný e-shop

  Nelze hromadně upravovat data, která vyžadují unikátnost (např. název a kód položky, zobrazit v jazyku, SEO atd.), nebo na která je navázaná automatika (např. dostupnost dle stavu zásob) 

  Rozhraní hromadných úprav

  Po odeslání vybraných položek do hromadných úprav se zobrazí rozhraní, ve kterém můžete upravovat konkrétní údaje. Úpravy provádíte způsobem úprav s editací pomocí editační tužky. Více zde.

  Nepomohla Vám tato nápověda?

  Požádejte o radu zkušené eshopery v UPgates poradně.

  UPgates poradna